Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ekranda seks muhabbeti!

Ekranda seks muhabbeti!

Bülent Ersoy canlı yayında kaset çıkarmak isteyen genç kadına öyle bir teklifte bulundu ki herkesin ağzı açık kaldı.

Cuma gecesi yayınlanan programda yarışmacılardan Özlem Ceylan, hayat hikâyesini anlatırken kendisine kaset yapacak zengin bir sevgilisinin olmadığını, destek vermek isteyenlerin de farklı beklentilerinin olduğunu belirtti.

Bunun üzerine Ersoy, Ceylan'a önce daha önce bir birlikteliği olup olmadığını sordu, sonra da "Eğer sana gerçekten istediğin kasedi yapacak ya da imkânları verecek, doğru olduğuna inandığın bir insan olursa sen de onun istediklerini yapmalısın" diyerek nasihat verdi. İşte o sözler:

Bülent Ersoy: Benim dayım yok ki! Neden çocuğum yok? Olmasını istemedim çünkü onlarında benden talepleri olacaktı. Ne olacaktı? Seninle beraber olmak isteyeceklerdi. Sen hayatında hiç kimseyle beraber olmadın mı çocuğum?

Özlem Ceylan: Oldum hocam.

Bülent Ersoy: Oldun. Peki o zaman eğer ki inansaydın ve güvenseydin, sana bu mevzuda gerçekten sana yardım edecek birisi karşına çıkmış olsaydı, sen hayır dermiydin bu zat-ı muhtereme. Ama yüreklilikle konuşacaksın. Bak ben hayatımda, hiç tirübünlere oynamadım. Bazı zamanlar itici olduğum, sevimsiz dahi olduğum zamanlar olur. Ama hep kendimce doğruları konuşurum.

Zaten hayatınıza biri ya da birileri giriyor. Çünkü namus anlayışı insanın iki bacağının arasında değil beynindedir. Onun için çok sıhhatli bir bünyeniz olduğuna göre muhakkak ki hayatınızda ilişkileriniz olmuştur.

Ben mesala bu kadar açık görüşlüyümdür. Ben hayatımda hep filört eder ve evlenirim. Beni kimse gündelik, zaman dilimlerini ilişkilerini kapsayan ilişkilerinde görmemiştir. Ha bu çok mu namuslu olduğumun ifadesidir. Asla değil ama tarz olarak sevmiyorum. Hoşlandığım ve önümdeki yıllarımı beraberce yaşamayı kendimce uygun gördügğüm kimseyle hayatımı birleştiririm. Yani hiç bir zaman gündelik bir olmadım. Ama bu demek değildir ki çok namuslu bir insanım.

Şimdi karşınıza böyle bir insan çıksaydı. Ama burada bu insanlar bizim için çok kıymetli onlar. Ağzımından çıkacak herşeyi çok dikkatli konuşmamız lazım. Canlı yayındır sıfır hatalı olmaya mecburuz. Bizleri notlandırıyorlar çünkü. Herşeye rağmen ben açık yüreklilikle soruyorum. Böyle birisi olsa siz bu birlikteliği kabul eder miydiniz?

Özlem Ceylan: Ederdim hocam.

Bülent Ersoy: Ederdiniz, etmeliydiniz. Olsaydı keşke finansını sağlasaydı ve siz de kasedinizi yapsaydınız.

Taşıma suyla değirmen dönmez çocuğum. Eğer sana gerçekten istediğin kaseti yapacak ya da imkânları verecek, doğru olduğuna inandığın bir insan olursa sen de onun istediklerini yapmalısın. Eğer senden birşey talep ediyorsa da eğer sana böyle bir imkan verecekse, zaten biriyle beraber oluyorsun. Hiç olmassa bu insanla beraber olursun neticesinde bir imkanın doğar. Anladın mı evladım?

Özlem Ceylan: Doğru hocam.
(Milliyet)
559
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.