Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ekmeğimle oynadı

Ekmeğimle oynadı

Şebnem Schaefer, Mehmet Ali Erbil olayından artık çok sıkıldığını ama kendisinin gibi Erbil'in tacizlerine daha bir çok kişinin de uğradığını belirterek, "Herkes susuyor. Sanıyorum ki işimden olurum korkusunu taşıyorlar" dedi.

Schaefer'in resimleri sağda

Güzel manken konuşmasını şu sözlerle sürdürdü:

"Benim korkacak birşeyim yok. Sonuçta ben modellikte yapıyorum. Ama o kızlar ekmek parasından olmamak için katlanıyorlar. Benim bile ekmeğimle oynadı ama ben modellikte yaptığım için çokta fark etmedi. 2 sene öncesine kadar rahattım. Film setinde olay başıma gelince ve basın mensupları da üzerime gelince bende açıkladım. Eğer durum mahkemelik olursa mesajları bende kayıtlı, belgeler var elimde. Neden susayım ki bu benim hakkım. Bazı şeyler artık bardağı taşırdı."

Vücudunda hiçbir estetiği olmadığı söyleyen Şebnem Schaefer, doğal bir güzelliği olduğunu söylerken, gögüsleri 1-2 beden büyütecek, büyük göğüsleri dikleştirip sıkılaştırarak forma sokacak Allbres adlı tabletleri tanıttı.
(Hürriyet)
339
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.