Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Eğlenerek zayıflıyorlar

Eğlenerek zayıflıyorlar

Fazla kilolarından yakınanlar, sıkıcı ve yorucu sporlarla uğraşa dursun, ünlü yıldızlar bu işi de eğlenceye dönüştürmenin yolunu çoktan buldular.

İşte ünlülerin aç kalmadan ve saatlerce spor yapmadan formda kalma yöntemleri...

Shake it up Şekerim
Dansın her türü kalori yakmak için bire birdir. Ama bir dans var ki, mükemmel bir kalp masajı sayılıyor: salsa... Bir saat bu dansı yaptığınızda 400 kalori yakıyorsunuz. Kalçalarıyla ünlü Jennifer Lopez de formda kalmak için sürekli salsa yapıyor.

Sırık dansı
Sırık dansı, sırıkla yapılan jimnastik türünden esinlenilerek hazırlanan bir dans. Kate Moss karın, kalça ve omuzlarında görülen fazlalıkları bu yöntemle gideriyor. Bir saatlik sırık dansı, kişiye 400 kalori kaybettiriyor.

Madonna usulü yoga
Yoganın ne kadar yararlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki, Madonna'nın fazla kilolarından kurtulmak için Bikram Yoga yaptığını biliyor muydunuz? Bu yoga türü gerçekten ideal bir yöntemi. Bikram Yoga, 38 derece sıcaklıktaki bir mekánda yapılıyor, bir saat içinde 636 kalori harcatıyor.

Hem adrenalini yüksek hem yararlı
Victoria Beckham, Avrupa'nın karlı yamaçlarında kar kaykayı yaparak hem eğleniyor hem de saatte 400 kalori yakarak formunu koruyor. Bu spor özellikle kalçalar için çok yararlı.

Buz pateniyle zayıfladı
Britney Spears, bunalıma girmeden önce kilo almamak için her gün buz pateni yaparak hem eğleniyor hem de formunu koruyordu. Eğer poponuzun fazla dolgun olmasından yakınıyorsanız, hemen bir paten edinin. Buzda bir saat kayabilirseniz, 400 kalori harcarsınız.
(Hürriyet)
411
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.