Magazin

Eğlendiler inkar ettiler

Eğlendiler inkar ettiler

Sweetheart lakaplı manken Ece Gürsel, Gamze Özçelik'in sevişme görüntülerini yaydığı iddia edilen Gökhan Demirkol'la sarmaş dolaş eğlencesini, kapıdaki gazetecileri görünce inkár etti.

Ece'nin fotoları sağda

Genç manken-oyuncu Gamze Özçelik'le sevişme görüntülerini internet aracılığıyla yaydığı iddia edilen basketbolcu Gökhan Demirkol yine gündemde.

Önceki akşam Cahide 13'e giden Demirkol, burada 'sweetheart' lakaplı manken Ece Gürsel'le oldukça samimi bir şekilde eğlendi. Medya mensuplarının içeri alınmadığı mekanda herkesin gözü önünde sarmaş dolaş eğlenen ikili, daha sonra mekandan ayrı ayrı çıktı.

Gazetecilerin Gökhan Demirkol'la ilgili soruları üzerine açıklama yapan Ece Gürsel, Demirkol'la samimiyetini herkes gördüğü halde, 'Onun olduğu mekanda bile bulunmam' diyerek uzaklaşmaya çalıştı. Eğlence mekanındaki samimiyetleri televizyon kameralarına yansıdığı halde böyle bir açıklama yapan Gürsel, herkesi şaşırttı.

Gürsel'in hemen ardından Gökhan Demirkol da mekanı terk etti. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Demirkol, taksiye binmeye çalışan Ece Gürsel'i arabasına almak istedi. Ancak gazetecilerin Ece Gürsel ve kendisini takip ettiğini fark edince de vazgeçip hızla uzaklaştı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.11.2005
477
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.