Magazin

'Eğer kadın isterse, ben ayarlarım'

'Eğer kadın isterse, ben ayarlarım'

Modacı İvana Sert ile boşanma davası süren işadamı Yurdal Sert, önceki akşam Reina'da pişti oldular.

ivana sert

İvana Sert mekana yakın arkadaşları Sinem Yıldırım - Musa Aytun çifti ile gelirken, Yurdal Sert ise bayanların çok olduğu bir grup arkadaşı ile geldi.

Mekan içinde birbirine karşılıklı iki locada eğlenen çiftten, Yurdal Sert, kağıt üzürinde hala eşi olan modacının karşısında yanındaki bayan ile samimiyeti iyice ilerletti.

İşadamı ilerleyen saatlere soluğu eşinin bulunduğu locada aldı. Boşanma davalara süren ikili, mekanda samimi bir şekilde dans edip dudak dudağa öpüşürken görüldü.

Bu görüntüler 'Çift yeniden barışıyor mu' sorusunu akıllara getirirken, işadamı bir süre sonra eşinin yanından ayrılıp birlikte eğlendiği bayanın yanına döndü. Bu arada mekandan ilk ayrılan modacı İvana Sert oldu.

Karşısında gazetecileri bulan İvana Sert, içeride birlikte eğlendikleri hatırlatılarak, 'Yeniden birliktelik. Bir barışma durumu söz konusu olabilir mi?' sorusuna 'Hayır... Bizim bir oğlumuz var. Bu sebeple her zaman görüşmek zorundayız' dedi.

'Sizin olduğunuz mekanda başka bir bayan ile eğlenmesi ile ilgili neler söyleyeceksiniz?' sorusuna ise Sert...

'Eğer bayan isterse, ben kendim ayarlarım' diyerek herkesi şok eden bir yanıt verdi.

Yurdal Sert ise çıkışta, 'Oğlumuz var. Birleşme tekrar söz konusu olmaz' derken, içerde eğlendiği bayanları kendisinden önce gönderdi. Fotografları çekilen bayanlar 'Fotolarımızı lütfen silin' diyerek gazetecilere rica bulundular.

Yayın tarihi: 14.09.2013
1020
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.