Magazin

Efsane gözyaşlarına hakim olamadı

Efsane gözyaşlarına hakim olamadı

Maradona, çıktığı bir televizyon programında gözyaşları içinde, tedavi gördüğü ülkesi Arjantin'i terkederek Küba'ya dönmek istediğini söyledi.

Arjantin'in Canal 9 isimli televizyonunda dün gece yayınlanan bir programa katılan Efsanevi eski Arjantinli futbolcu Diego Armando Maradona, "43 yaşındayım. Kendi kaderimi kendim tayin edebilirim. Ben yolumu seçtim. Kimseyi öldürmedim" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Huzur Küba'da
Futbol efsanesi, "Küba'da burada olmayan bir huzur var. Baskı yok. İstediğim her yerde gönlümce dolaşabiliyorum" şeklinde konuştu.

Hayatının en büyük yanlışı
Uyuşturucunun hayatının en büyük yanlışı olduğunu vurgulayan Maradona, gençlerden uyuşturucuya bulaşmamalarını istedi ve aksi takdirde gençlerin bütün hayatları boyunca savaşmak zorunda kalacakları bir düşman kazanmış olacaklarını ifade etti.

Arjantinli yıldız, 18 Nisan'da, akciğer ve kalp sorunları nedeniyle hastaneye kaldırılmış, iyileştikten sonra psikiyatri ve uyuşturucu tedavisine özel bir klinikte devam etmişti.
Yayın tarihi: 25.08.2004
345
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.