Magazin

Ece'nin yalanı telefon bağlantısına kadar...

Ece'nin yalanı telefon bağlantısına kadar...

Manken Ece Gürseln, balkondan düşüp hayatını kaybeden Miss Model of the World 2003 birincisi Aslı Baş'la ilgili canlı yayında söyledikleri doğru çıkmayınca stüdyoda zor anlar yaşadı.

Güncellenme tarihi:
ECE GÜRSEL BURADA Ayaklıgazete.com'un haberine göre Bodrum'da gerçekleşen bu olay magazin dünyasında büyük üzüntü uyandırdı. Ece Gürsel 1996 yılından beri Aslı'yı tanıdığını ve neredeyse beraber büyüdüklerini açıkladı. Hayat dolu ve espirili olarak anlattığı arkadaşının bu şekilde ölmesinden dolayı çok üzüldüğünü belirtti. Bu konuşmalar canlı yayında gerçekleşirken yayına telefonla ünlü manken Şebnem Scheffer bağlandı. Miss Model yarışmasında kensinin bulunduğu açıklayan Şebnem Scheffer Aslı Baş'la arkadaş olmadığını ancak Ece Gürsel'i o yarışmada görmediğini dile getirdi. Ece Gürsel'e "Aslı'ya tacını kim verdi?" şeklinde bir soru yöneltip Ece Gürsel'in orada bulunmadığını ortaya çıkardı. Çağla Şikel'in de orada olduğunu söyleyen Şebnem, "Ben oradaydım , Berrak Tüzünataç falan da oradaydı ama Ece Gürsel yoktu" dedi. Ece Gürsel ise Şebnem Scheffer'ın sorularını yanıtlayamadı ve kem küm etti. (Milliyet)
Yayın tarihi: 23.07.2010
407
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.