Magazin

Ece ile Demet birbirine girdi

Ece ile Demet birbirine girdi

Şarkıcı Demet Akalın ile mahkemelik olduğu sunucu Ece Erken'in bir barda karşılaşması olaylı bitti. Bir ünlü şarkıcı ile ünlü bir sunucu dün gece barda birbirine girdi, bardaklar havada uçuştu!

Güncellenme tarihi:

ECE ERKEN FOTOĞRAFLARI

Dün gece bir grup arkadaşıyla Nişantaşı'ndaki Ses isimli gece kulübüne giden şarkıcı Demet Akalın, burada bir süredir kavgalı olduğu sunucu Ece Erken ile karşılaştı.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI

İki küskün ünlü burada birbirlerini görünce ağza alınmayacak küfürlerle tartışmaya başladı.. Daha sonra iki ünlü ve yakınları birbirlerine bardak ve şişelerle saldırdı.

Gece kulübünün güvenlik görevlileri daha sonra devreye girerek Ece Erken ve arkadaşlarını kulüpten atarak kavganın daha da büyümesine engel oldu.

Mahkemeleri devam ediyor

Sunucu Ece Erken hakkında Mehmet Ali Erbil'e yolladığı cep telefonu mesajında Demet Akalın ile Elif Güvendik için "Bu paralı kadınları; Demet ile Elif'i üzerime salıyorsunuz" dediği gerekçesiyle dava açılmış, duruşmalara gitmeyen Ece Erken hakkında, polis zoruyla mahkemeye getirilmesi için karar alınmıştı.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 23.03.2012
395
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.