Magazin

Ece: Hıncal ilişkisi yalandı

Ece: Hıncal ilişkisi yalandı

Bundan iki yıl önce gazeteci Hıncal Uluç'la adı gündeme gelen manken Ece Gürsel, şimdilerde bu ilişkinin bir reklam ilişkisi olduğunu söylüyor.

Ece'nin seksi pozları sağda

Uluç'un kendisine, 'Evladım' diye hitap ettiğini söyleyen Gürsel'in, 'Açıkçası bizim ilişkimiz bir PR çalışmasıydı ve bunu iyi yaptık. Duygusal anlamda bir ilişki yaşamadık, sevgili olmadık' şeklindeki sözleriyle, geçtiğimiz yıllarda bu ilişki hakkında yalan söylediğini de itiraf etti.

Seksi manken, bundan bir yıl önce Kelebek'le yaptığı röportajda Hıncal Uluç'la beraberliğini, 'reklam ilişkisi' olarak değerlendirenlere ateş püskürmüş, 'Elalemin ağzı torba değil ki büzezin. Bir genç kızla bu kadar uğraşılmaz' demişti. İşte Gürsel'in o o tarihlerde, 'reklam aşkı' diyenlere verdiği sert yanıt:

'İnsanların ağzı torba değil ki büzesin! Her şeyi zaman gösterecek. Gündeme gelmek için Hıncal'ı bulayım gibi bir derdim olmadı. Ben kadere inanırım. Niye onu ya da çevresini basamak olarak kullanayım ki! Ayrıca Hıncal bunu anlamayacak birisi mi? Ayrıca benimle bir hafta gezdi, baktı, analiz yaptı. Ben de tartıyorum bazı şeyleri. Kısa yoldan bir yerlere gelmek isteseydim, bunu çoktan yapardım. Zaza ile ilişkim bittikten sonra çok arayan oldu. Hepsinin suratına kapattım.'
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.06.2006
498
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.