Magazin

Ece, Hande'den kız istedi

Ece, Hande'den kız istedi

Hande Ataizi ile Ece Erken aynı anda canlı olarak yayınlanan programlarında, birbirlerine bağlanarak Türk televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştirdiler.

Güncellenme tarihi:
ECE ERKEN HANDE ATAİZİ'MNDEN KIZ İSTEDİ (VİDEO)

Geçtiğimiz hafta TNT ekranlarında Hande Ateizi'nin sunduğu izdivaç programına kendine uygun bir eş adayı bulmak isteyen Oktay isimli genç, izdivaç programında tanıştığı Şule ile bir kaç defa görüştü.

HANDE ATAİZİ FOTOĞRAFLARI

İşte o damat adayı günler sonra Beyaz Tv'de Ece Erken'in sunumuyla ekrana gelen Tatlım Benim'e konuk oldu. Oktay'ın Hande Ateizi'nin izdivaç programına konuk olduğunu ve gelin adayının programda olduğunu öğrenen Ece Erken Oktay ve Şule'nin arasını bulmak için kolları sıvadı.

Oktay'a bir sürpriz hazırlayan Ece Erken TNT ekranlarında aynı anda yayınlanan Hande Ateizi'nin izdivaç programına bağlanarak Oktay ve Şule'yi canlı yayında buluşturdu. Canlı yayında Şule'den özür dileyen Oktay Şule ile yeniden görüşmek istediğini söyledi.

Ece Erken'de Şule'ye Oktay'a bir şans vermesi konusunda oldukça ısrarlı davrandı. Gelin adayı Şule de Oktay'la yeniden görüşmesi halinde çok mutlu olacaklarını söyleyen Ece Erken'in bu isteğini geri çevirmedi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 29.11.2011
550
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.