Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ece Gürsel'e bir şok daha !

Ece Gürsel'e bir şok daha !

Son olarak Çırağan Otel'indeki fuhuş alemine adı karışan Ece Gürsel defile programından da çıkarıldı...

Kayseri'de düzenlenen PASUMA Festivali'nde Atatürk kıyafetleri defilesine çıkacak olan manken Ece Gürsel, hakkındaki iddialar nedeniyle programdan çıkarıldı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, manken Ece Gürsel, Kayseri'de düzenlenen 1. Uluslararası Pastırma, Sucuk ve Mantı (PASUMA) Festivali kapsamında yarın gerçekleştirilecek defilede görev alacaktı. Gürsel, birçok ünlü manken ve dansçılar eşliğinde Ankara Olgunlaşma Enstitüsüne ait ''Atatürk Kıyafetleri'' defilesinde podyuma çıkacaktı. Gürsel'in defilede Türk bayraklı kostüm giymesi planlanıyordu.

Ancak, Ece Gürsel hakkında bazı gazetelerde haber konusu olan iddialar program değişikliğine neden oldu. Festivalin organizasyon komitesi, hakkındaki iddiaların defileye ve festival etkinliklerine gölge düşürebileceği endişesiyle Ece Gürsel'in programdan çıkartılmasına karar verdi.

Organizasyon yetkilileri, ''iddialar nedeniyle Ece Gürsel'in haksız yere suçlanamayacağını, ancak defilenin formatı ve içeriği nedeniyle spekülasyonlara yol açılmaması, medyanın ilgisinin farklı yönlere kaydırılmaması için Gürsel'in programdan çıkarıldığını'' bildirdi.

İstanbul'da gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda teknik takibe takılan ve tutuklanan bir zanlının telefon görüşmesi sırasında Manken Ece Gürsel'le para karşılığı ilişkiye girdiği yolunda iddialarda bulunduğu yolunda haberler yayımlanmış, Gürsel bu iddiaları yalanlayarak yargıya başvuracağını açıklamıştı.

(haber3)
560
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.