Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ece Erken'den 1 milyonluk TL'lik dava

Ece Erken'den 1 milyonluk TL'lik dava

Sunucu Ece Erken, kendisini sert bir şekilde eleştiren gazeteci Şenay Düdek'e 1 milyon liralık tazminat davası açacağını sosyal paylaşım sitesi twitter'dan takipçileriyle paylaştı.

Güncellenme tarihi:
Sunucu Ece Erken, kendisini sert bir şekilde eleştiren gazeteci Şenay Düdek'e 1 milyon liralık tazminat davası açacağını sosyal paylaşım sitesi twitter'dan takipçileriyle paylaştı. ECE ERKEN BURADA Erken, "Yine göründü mahkeme yolları, neyse ki, hep kazanıyorum. Benim gençlere örnek olmam gerektiğini söyleyen kişi Şenay Düdek'miş. Allahım, güleyim mi, ağlayayım mı, bilen bilir Şenay Hanım'ı... Aykut Işıklar'a Acun Ilıcalı ne açtıysa, programa ve Şenay Düdek'e iki katını açıyorum, bağışlayacağımız yere burada beraber karar vereceğiz" dedi. Eski magazinci Şenay Düdek, "2. Sayfa" programında, "İlişki yaşamamak ne demek ya?... Sen adamın teknesine biniyorsun, adamla enseye tokat vaziyettesin... Böyle güzel bir kadına, zampara bir erkek neden uçak gönderir? Bana uçak gönderiyor deyip ben pahalı bir kadınım havasına giriyor... Çocuk programı sundurulursa, gençlik programı sundurulursa yazıklar olsun... Bazı insanlar örnek teşkil ettikleri sürece özellerine de dikkat etmeleri gerekiyor..." demişti. Bu arada Acun Ilıcalı da, çalışma arkadaşı Tanem Sivar ile arkadaşı Beyazıt Öztürk hakkında köşe yazısı yazan Aykut Işıklar'a 500 bin TL tazminat davası açmıştı.
Yayın tarihi: 08.08.2010
933
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.