Magazin

Ebru Şallı Ve Cem Yılmaz'ın Gizli Aşk Yuvası!

Ebru Şallı Ve Cem Yılmaz'ın Gizli Aşk Yuvası!

Ebru Şallı ile ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın birbirlerinden kopamadığı iddia edildi. İkilinin buluşma noktasının ise Cem Yılmaz’ın Levent'te bulunan lüks dairesi olduğu konuşuluyor.

Ebru Şallı ile Cem Yılmaz'ın, Ağustos ayında İzmir- Çeşme'de başlayan ilişkileri 5 ay içinde 5 kriz atlattı. Çiftin birçok kez ayrıldığı iddia edildi. Ebru Şallı'nın adı önce Arda Turan ile anıldı. Ardından bir iş adamıyla İtalya'da görüldüğü konuşuldu. Cem Yılmaz'ın bu süre içinde eski eşi, oğlu Kemal'in annesi Ahu Yağtu ile sık görüntülenmesi de akılları karıştırdı."CEM AŞKIMIZIN GÖZ ÖNÜNDE YAŞANMASINI İSTEMİYOR"

Ebru Şallı ile Cem Yılmaz yeniden bir arada! Çift, Cem Yılmaz'ın Levent'teki lüks dairesinde buluşuyor. Cem Yılmaz pek kullanmadığı bu evini 2011'de 5 milyon dolara almıştı. Ebru Şallı yakınlarına "İlişkimiz asla bir yaz aşkı değildi. Zaman zaman krize girdi. Ama kopamadık. Cem bu aşkın göz önünde yaşanmasını kesinlikle istemiyor" diyor.

Kaynak:Sabah

 

 

 

Yayın tarihi: 03.01.2017
41149
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.