Magazin

Ebru Şallı mahkemeye zorla getirilecek

Ebru Şallı mahkemeye zorla getirilecek

Ebru Şallı, çocuğunun bakıcısına Twitter hesabından hakaret yağdırınca mahkemelik olmuştu.

Güncellenme tarihi:

EBRU ŞALLI FOTOĞRAFLARI

Oğlu Pars’ ın bakıcılığını yapan Meltem Mermer’ in işten ayrılması üzerine sinirlenerek, “Allah herkesin çocuklarını korusun böyle insan kılığındaki yaratıklardan” şeklinde twit atan Ebru Şallı, hakaret suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davaya mazeret göstermeden gelmedi. Hâkim, Şallı ’nın zorla getirilmesine, telefonuna gidecek çağrıya uymaması halinde hakkında yakalama kararı çıkarılmasına karar verdi.

Duruşmaya katılan üniversite öğrencisi dadı Meltem Mermer ise Şallı ’nın küçük oğluna baktığı sırada dedesinin hastalandığını, o nedenle izin istediğini belir terek, “Dede min hastalığı uzun sürünce işten ayrılmak zorunda kaldım. Pars’ a çok iyi baktım. Ebru Şallı’nın dediği gibi çocuğuna hiçbir zarar vermedim, düşürmedim. Bunlar gerçek dışı. Attığı twitler yüzünden iş bulamaz hale geldim. Ben okumak için çalışan biriyim. Şikâyetçiyim” dedi.

GENÇ DADI 100 BİN LİRA İSTİYOR
Meltem Mermer. tüm Türkiye'ye karşı karalandığı ve küçük düşürüldüğünü dile getirerek avukatı Şenol Gülcemal aracılığıyla 100 bin liralık maddi ve manevi tazminat talebinde bulundu. Mahkemeye verilen dilekçede, "Haksız şekilde hakarete ve iftiraya uğrayan, kamuoyunda 15 aylık bebeğe kötü davranan bir insan olarak tanıtılan Meltem Mermer maruz kaldığı bu muamele iç dünyasında onarılamaz yaralar açmıştır" denildi.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 03.10.2012
445
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.