Magazin

Ebru Şallı dört aylık hamile

Ebru Şallı dört aylık hamile

Beş yaşında Beren isimli bir çocukları bulunan Ebru Şallı ve Harun Tan çifti ikinci kez anne-baba olmanın heyecanını yaşıyor.

Güncellenme tarihi:
Ebru Şallı burada Şallı hamileliği ile ilgili şunları söyledi: "İkinci ayın içinde hamile olduğumu öğrendim. Üzerimde sürekli bir ağırlık vardı, uykum geliyordu. Hamile olduğumdan şüphelenip evde test yaptım ve öğrendim. Bunu ilk olarak Harun'a söyledim. Çok şaşırdı. İkimiz de bu bebeği beklemiyorduk. Hamile olduğumu Harun dışında kimseyle paylaşmadım çünkü bebeği dünyaya getirip getirmemekte kararlı değildik." Vatan'ın haberine göre Şallı canlı yayını olduğu için ikinci çocuğu düşünmediğini ama sonradan fikrini değiştirdiğini söyledi. Şallı "Harun'la birlikte acaba bebek kalsın mı, kalmasın mı diye düşündük. Sonra Allah verdi aldırmayalım, dünyaya gelsin dedik" diye konuştu. Şallı yeni bebekle ilgili sözlerini şöyle sürdürdü: "Bebek yaz sonunda Eylül gibi dünyaya gelecek. Cinsiyeti bir kaç gün sonra belli olacak. 4 aylık hamileyim ama hiç kilo almadım. Düzenli olarak pilatese devam ediyorum. Haziran ayında hamile pilatesine başlıyorum. Zaten hamile pilatesi DVD'si isteniyordu. Bebek de tam üstüne geldi. Hamile pilatesi DVD'si için karnımın şişmesini bekliyorum.
Yayın tarihi: 16.04.2010
521
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.