Magazin

Ebru Gündeş bebeğini kaybetti

Ebru Gündeş bebeğini kaybetti

Geçtiğimiz hafta ikinci bebeğine hamile olduğunu açıklayan Ebru Gündeş, son kontrolde bebeğinin kalbinin durduğunu öğrendi. Bebek acil bir müdahaleyle alındı.

Eşi Reza Zarrab'la 2011'in ekim ayında kızları Alara'yı kucağına alan Ebru Gündeş, geçen hafta ikinci kez hamile olduğunu açıklamıştı.

Antalya 'da hayranlarıyla buluşan Gündeş, ikinci bebeğin kendisi için de sürpriz olduğunu belirterek “Açıkçası bu hamilelik bana da sürpriz oldu ama sonuçta çok mutluyum. Özellikle de kızıma bir kardeş geleceği için... İlk hamileliğimde son ana kadar çalışmıştım, yine öyle olacak inşallah. Sağlığım izin verdiği takdirde konserlerime aynı şekilde devam etmek niyetindeyim. Ayrıca ‘O Ses Türkiye ’de de jüri üyeliği yapacağım.” demişti.

Ancak bu açıklamalardan bir hafta sonra hastaneye rutin kontrolü için giden Ebru Gündeş aldığı haber karşısında şoke oldu. 9 haftalık bebeğinin kalbinin durduğunu öğrenen şarkıcı gözyaşlarına boğuldu.

Bebek acil olarak operasyonla alınırken ünlü şarkıcının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Eşi Reza Zarrab’la birlikte gözlerden uzak bir hayat sürmeyi tercih eden Ebru Gündeş eşi ve kızıyla tatilini sürdürdüğü Bodrum’da hamile olduğunu öğrenmişti.

Yayın tarihi: 04.09.2013
663
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.