Magazin

"Ebru Gündeş 25 Ağustos'ta evlenecek"

"Ebru Gündeş 25 Ağustos'ta evlenecek"

Üvey babası, Ebru Gündeş'in 25 Ağustos'ta yapımcı ve sunucun Osmantan Erkır ile evleneceğini iddia etti.

Ebru Gündeş'in annesi Müjgan Ayvazoğlugil, 5 yıldan bu yana evli olduğu Mustafa Ayvazoğlugil'le ayrı yaşamaya başladı.

Mustafa Ayvazoğlugil, 5 ay önce kavga ederek evi terk edip Konya'ya yerleştiğini belirterek, Müjgan hanımın, hasta olan ilk evliliğinden oğlu ile ilgilemesine karşı çıktığı için aralarının açıldığını söyledi.

Ebru Gündeş'in, 25 Ağustos'ta yapımcı ve sunucu Osmantan Erkır ile evleneceğini söyleyen Ayvazoğlugil, annesinin Ebru Gündeş'e büyü yaptırdığını öne sürdü.

'Layla Bar'da bağlama çalan Mustafa Ayvazoğlugil, 5 aydan bu yana Ebru Gündeş'in annesi Müjgan Ayvazoğlugil ile ayrı yaşadıklarını anlattı.

Ayvazoğlugil, ilk evliliğinden olan 19 yaşındaki oğlu Halil İbrahim'in hastalanması üzerine Konya'ya gelmek istediğini ancak eşi Müjgan Ayvazoğlugil'in buna karşı çıktığını ileri sürerek şunları söyledi:

"Sonra ikimiz birlikte Konya'ya geldik. Oğlumun durumunu görünce bana hak verdi. Tedavisini yaptırmak için üçümüz birlikte İstanbul'a döndük. Oğlum Balıklı Rum Hastanesi'nde 3 ay tedavi gördü. Bu arada oğlum da Müjgan hanımla yaşadığımız evde kalıyordu. Ama, bir süre sonra Müjgan hanım 'Ben senin oğlunu çekemem' dedi ve gitmesini istedi.

Ben de bir baba olarak oğlumun peşinden gitmeye mecbur olduğumu söyledim. 'Bana anlayış göster' dedim. İster iyi ister kötü olsun hiç bir evlat bırakılmaz. Ben de evladımın peşinden geldim ve 5 aydır buradayım. Anladım ki benim 5- 6 senem orada boşa geçti. Kendi mesleğimi bile unutmuştum.

Müjgan hanım hiçbir zaman çocuğumun arkamdan gelmesini istemedi. Hangi anne veya baba evladını bırakabilir? Bir insanın buna yapabilmesi için vicdansız olması lazım. Her şey yemek, içmek para değildir. Bazı değerler vardır satın alınamaz."

"7 YTL ile Konya'ya geldim"

Mustafa Ayvazoğlugil, ayrıldığı eşinin cüzdanındaki tüm parayı, kredi kartlarını aldığını, cebindeki bozuk 7 YTL ile otobüse bindiğini, otogara gelince tanıdıkları aracığı ile 'misafir koltuğu' aldırarak Konya'ya gelebildiğini iddia etti.

Ebru Gündeş'in annesi ile aralarındaki ilişkiye hiç karışmadığını ileri sürerken şöyle devam etti:

"Ebru Gündeş, eve gelir- giderdi. Konuşurduk. Ama hiçbir zaman 'Ne haldesin?', 'Ne durumdasın?' diye sormazdı. Belki tasvip etmiyordu bu evliliği. Şu anda annesi ile resmi olarak ayrılma noktasına geldik. Aslında ayrılmayı düşünmüyordum. Ama kendisi bunu bana oğlumla kendisi arasında şart koştu. Şimdi ayrılsak iyi olur.

Bir insanın hayatı bu kadar ucuz olamaz. Bir insan ile bu kadar oynanılamaz. Kimse kimsenin esiri değildir. Esasında Ebru'yu annesinden fazla düşünüyorum. Bu zamana kadar hiç konuşmadım. Başka bir insan olsa çoktan patlardı. Ama ona saygı duyuyorum. Çünkü Ebru'yu çok seviyorum. "

Ayvazoğlugil, Ebru Gündeş'in 25 Ağustos'ta Osmantan Erkır ile evleneceğini ileri sürerken, "Çoğu zaman Ebru için annesi ile kavga etmişimdir. 'Boş ver, o ne yaparsa yapsın' gibi laflar etmiştir. Ben de buna karşı çıkmışımdır. Bir starın annesinin sana yaşına yakışanı yap demişimdir" dedi.

Ayvazoğlugil, annesinin Ebru Gündeş'e ilaçlar ve büyüler yaptırdığını ileri sürerken de "Bir insan evladına kıyamaz. Kıyan bir anne baba varsa, benim için o anne baba değildir. Bir insan kendisine öz çocuğuna ilaçlar, büyüler, yaptırmaz. Bunları her zaman ispata hazırım" diye konuştu.
(CNNturk.com)
Yayın tarihi: 07.08.2008
548
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.