Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ebru Destan'dan ayrılık bülteni

Ebru Destan'dan ayrılık bülteni

Bayramın ilk günü Balıkesir Asya Termal'de sahne alacak olan Ebru Destan, sevgilisi Vedat İnceefe ile bir kez daha yollarını ayırdı. Destan'ın yardımcısı, bu ayrılığı basın merkezlerine geçtiği bültenle duyurdu.

İşte ayrılığın bültenle duyurulan gerekçesi: "Sevgilisi Vedat ile hafta başında Asya Termal Otel'e giden Ebru Destan'ın iki günlük bu serüveni iyi başladı, kötü bitti. Bayrama kadar burada kalmayı düşünen iki sevgilinin mutluluğu otele yerleştiklerinin ikinci günü sona erdi...

Ebru Destan, sevgilisi Vedat'ın kendisi ile barışmak için sevgililer gününde aldığı 20 bin dolarlık pırlanta yüzüğü havuzda kaybedince kızılca kıyamet koptu. Vedat'ın kendisine bir yüzük için sürekli laf söylemesine dayanamayan Destan, valizini topladığı gibi soluğu İstanbul'da aldı ve ilişkisini bir kez daha gözden geçireceğini Vedat'a bir telefon mesajı ile bildirdi."
(Hürriyet)
456
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.