Magazin

e-kolay.net'ten KA.DER'e destek

e-kolay.net'ten KA.DER'e destek

e-kolay.net Kurumsal, sosyal sorumluluk çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek, siyasette kadınların temsil oranını artırmak üzere çalışmalar yapan KA.DER'e ücretsiz hosting hizmeti sunuyor.

Kısa süre önce Tarih Vakfı'na verdiği destekle gündeme gelen e-kolay.net Kurumsal, şimdi de KA.DER'e ücretsiz hosting (web sitesi barındırma) hizmeti sunuyor. www.ka-der.org.tr adresindeki sitenin tüm hosting işlemleri e-kolay.net Kurumsal tarafından gerçekleştiriliyor.

e-kolay.net Kurumsal'ın bağlı olduğu Doğan Online'ın (DOL) Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Nuray Çetinkaya, KA.DER'e verilen destek hakkında şunları söyledi:

'Desteklerimiz sürecek'
'KA.DER, kadınlarımızın siyasete daha etkin biçimde katılımını teşvik etmek üzere çalışmalar yapan çok önemli bir sivil toplum örgütü. e-kolay.net Kurumsal olarak biz de toplumun faydasına yönelik çalışmalar yürüten sivil toplum örgütlerine destek verme ilkesini benimsiyoruz. Bu çerçevede, Türkiye'nin geleceğinde büyük rol oynayacak olan kadınlara yönelik çalışmalar yapan KA.DER'e ücretsiz hosting desteği veriyoruz. Bu sayede KA.DER'in çalışmalarını daha geniş kitlelere duyurmasına aracılık etmiş oluyoruz.'
Yayın tarihi: 09.03.2006
397
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.