Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

e-kolay.net'ten çocuklara destek

e-kolay.net'ten çocuklara destek

Bugüne dek çeşitli sosyal sorumluluk çalışmalarına imza atan e-kolay.net, Türk Eğitim Vakfı aracılığıyla bu kez çocukların geleceğine katkı sağlıyor.

e-kolay.net, Türkiye'nin eğitim, bilgi ve İnternet gerçeğini değiştirmek için pek çok çalışma yapıyor; ayrıca yapılmakta olan çalışmalara da sosyal sorumluluk anlayışıyla destek veriyor.

Bir süre önce Toplum Gönüllüleri ile birlikte "Yaşasın İnternet!" eğitim programını düzenleyen ve bu sayede yüzlerce kişiye İnternet bilgi ve becerisi kazandıran e-kolay.net, şimdi de Türk Eğitim Vakfı aracılığıyla çocukların geleceğine katkıda bulunuyor.

Kendisine ait ücretsiz e-kart hizmeti de olan e-kolay.net, "Türkiye'nin Geleceği İçin 1,5 Milyon E-kart" kampanyasının ana İnternet sponsorluğunu üstlenerek, kampanyaya önemli bir tanıtım desteği veriyor. Kampanya ile bu yıl, 1000 öğrenciye 1 yıl boyunca eğitim imkanı sağlanması hedefleniyor.

Türkiye'nin kalkınması için bilgi ve teknoloji nesillerinin yaratılması gerektiğine inanan e-kolay.net, sosyal sorumluluk çalışmalarını sürdürecek.
Yayın tarihi: 28.12.2005
206
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.