Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

e-kolay.net Kampta!

e-kolay.net Kampta!

e-kolay.net, Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü tarafından düzenlenen "kamp'06 Pazarlama Eğitimi Kampı'na tek İnternet sponsoru olarak destek veriyor.

e-kolay.net, bugüne dek çeşitli sosyal sorumluluk çalışmaları ve etkinlikler aracılığıyla gençlere verdiği desteği sürdürüyor.

Bu desteğin en son örneği de, Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü tarafından düzenlenen "kamp'06 Pazarlama Eğitimi Kampı" etkinliğindeki İnternet sponsorluğu. e-kolay.net, kamp06'yı bünyesindeki web siteleri üzerinden tanıtarak, gençleri etkinliğe davet ediyor.

"kamp'06 Pazarlama Eğitim Kampı" çerçevesinde gençler, Türkiye'nin önde gelen pazarlama yöneticilerini dinleme fırsatını yakalayacaklar.

31 Mart - 4 Nisan tarihleri arasında 20 şirketin katılımıyla İstanbul'da gerçekleşecek olan kampa 90 üniversite öğrencisi katılabilecek. İnternet üzerinden yapılacak başvuruların ardından seçilecek bu gençler, 4 gün sürecek olan program boyunca üst düzey yöneticileri dinleme şansına sahip olacaklar.

Gençler, pazarlama eğitimlerinin yanı sıra kamp alanına ve öğrenci merkezine yerleştirilecek e-kolay.net standında MSN Messenger, e-posta ve kısa mesaj hizmeti veren OGO'yu deneyebilecekler. Kamp sonunda OGO'dan kopmak istemeyenler de, OGO Çağrı Merkezi'ni (0212 478 0 646) arayarak bu akıllı mobil cihaza indirimli olarak kavuşabilecekler.

Kampın en keyifli aktivitelerinden biri de yarışma geceleri. Sponsorluğunu e-kolay.net'in üstlendiği gecelerden birinde, e-kolay.net ve mobil iletişim cihazı OGO için iki ayrı satış yarışması düzenlenecek. Gençlerin satış ve pazarlama yeteneklerini konuşturacakları yarışmaların galiplerinden biri e-kolay.net'te pazarlama stajı, diğeri de OGO kazanacak.

Eğitim programı ve yarışmalar dışında Boğaz gezisi, fasıl gibi birçok eğlenceli etkinliğin de yapılacağı "kamp'06"ya katılan herkese, program sonunda yöneticiler tarafından imzalanan katılım sertifikası verilecek.

OGO Hakkında
Mobil iletişimde özellikle gençlerin yeni gözdesi olan OGO, hareket halindeyken de MSN Messenger üzerinden sohbet, e-posta gönderilip alınması, kısa mesaj (SMS) gönderilmesi imkanlarını sunuyor. MSN Messenger ve e-posta hizmetleri de dahil olmak üzere 12 ay boyunca ayda sadece 19,99 YTL (+KDV) karşılığında OGO abonesi olunabiliyor. OGO ile ilgili her türlü bilgi www.e-kolay.net/ogo adresinden ya da (0212) 478 0 646 numaralı telefondan alınabiliyor.
751
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.