Magazin

Dünyanın en seksi kadını rahibe oldu!

Dünyanın en seksi kadını rahibe oldu!

Son bir yıl içinde yapılan tüm 'en seksi kadın'anketlerinden hep ilk sırada çıkan Megan Fox, son filmi için öyle bir değişti ki...

Güncellenme tarihi:
22 yaşındaki yıldız; yönetmenliğini Robert B. Weide'ın üstlendiği How to Lose Friends & Alienate People adlı filmde, Sophia Maes adlı bir yıldız adayını canlandırıyor. Fox'un oynadığı bu karakter kariyerindeki en büyük çıkışı da Rahibe Teresa'yı canlandıracağı filmle yapmayı planlıyor. Bu aslında ilk bakışta pek çok kişinin sandığı gibi ciddi bir Rahibe Teresa biyografisi değil. İngiliz yazar Toby Young'ın çok satan romanından uyarlanan film, hem ün sahibi olmaya çalışan hem de ışıltılı dünyayı küçük gören Sharp Magazine adlı bir derginin editörünün öyküsü üstüne kurulu. Alternatif dergi, Post Modern Review medyadaki ünlüleri rahatsız etmektedir. Ancak kendisine taban tabana zıt bir mufazakar New York dergisinden iş teklifi gelince, bir anda işler karışır. Kendisini New York'ta bulan Sidney, küçümsediği bu ışıltılı dünyanın artık tam göbeğindedir. Aslında filmde anlatılan ünlü Vanity Fair dergisinin ünlü editörünün öyküsü. Ancak, hem dergi isimleri hem de kişilerin isimleri filmde değiştirilmiş. How to Lose Friends & Alienate People'da Megan Fox'un yanısıra Simon Pegg, Gillian Anderson, Kirsten Dunst da yer alıyor. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.08.2008
430
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.