Magazin

Dünyanın en iyi modelleri

Dünyanın en iyi modelleri

Bu yıl 19'uncusu düzenlenen Best Model of the World Yarışması, önceki akşam Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapılan muhteşem finalle noktalandı.

Best Model Kurucu Başkanı Erkan Özerman'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen, Neslihan Yargıcı, Deniz Akkaya, Güzide Duran, Şenay Akay ve Tuğçe Güder'in de jüride yer aldığı final gecesinde, 90 ülkeden 88 manken yarıştı.

Yarışmanın sonunda birinciliği erkeklerde Tene Gaye (Mali) kazandı. Rusya'dan Julia Lescova da 2006 kraliçesi seçilerek tacını Tuğçe Güder'in elinden aldı.

Nükhet Duru, Sinemis Candemir ve Tolgahan Sayışman'ın sunduğu gecede, Nükhet Duru, Banu Zorlu ve Meyra sahneye çıktı. Özel olarak bu yarışma için Türkiye'ye gelen ünlü Fransız şarkıcı Arielle Dombasle de şarkılarıyla izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Arielle, İstanbul'u çok sevdiğini ama şansına sisin bir türlü kalkmadığını belirterek "Artık güneş açsın, İstanbul'u güneşli görmek istiyorum" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.12.2006
392
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.