Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Dünyanın en iyi barmeni Uruguaylı

Dünyanın en iyi barmeni Uruguaylı

Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen uluslararası 'Russian Open Cup 2006-En İyi Barmen' yarışmasını Uruguaylı Danilo Oribe kazandı.

Yarışmadaki jüri üyeleri arasında, Uluslararası Barmenler Birliği (UBB) Başkanı Umberto Kazelli ve Rusya Barmenler Birliği Başkanı Sergey Tsiro da yer aldı.

Rusya, İngiltere, Beyaz Rusya, Finlandiya, Yunanistan, Litvanya ve Hollanda'dan 150'den fazla barmenin katıldığı yarışmada, barmenler tüm meziyetlerini ustalıkla sergiledi.

Üçüncü defa kazanıyor
Yarışmayı daha önce iki defa dünya şampiyonu seçilen Danilo Oribe tekrar kazanırken, 'Russian Open Cup 2006' kupasının yanı sıra 10 bin dolarlık ödülün de sahibi oldu.

Barmenlikte en zor hareket sayılan 'Fly Ring' (Birkaç şişeyi aynı anda havaya atıp tutmak) gösterisi de dahil değişik sunum figürlerinin sergilendiği yarışmada, hazırlanan içkilerin görünümü ve tadı birinciyi belirlemekte etkili oldu.
447
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.