Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Dünyanın en güzel kadınının sevgilisi

Dünyanın en güzel kadınının sevgilisi

Angelina Jolie üç yıl önce Kamboçya'dayken evlat edindiği Maddox'la mutlu bir hayat sürüyor. Jolie "Bundan sonra beraber olacağım kişi mutlaka Mad'in de çok değer verdiği bir olmalı" diyor.

Ünlü oyuncu Angelina Jolie, üç yaşındaki oğlu Maddox'la yakınlığını, sevgililerini ve kariyerini Vanity Fair dergisine anlattı. Oyuncu olmanın ötesinde 'Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi' görevini de sürdüren Jolie, asi tavırları, açık sözlülüğü ve dövmeleriyle olduğu kadar, oğluna düşkünlüğüyle de tanınıyor. 30 yaşına basmaya hazırlanan Angelina Jolie, kariyerine devam etmesine ve sevgililerine vakit ayırmasına rağmen, hayatının merkezine 2002 yılında Kamboçya'daki bir yetimhaneden evlat edindiği oğlu Maddox'u koyuyor.

İşte Jolie'nin Vanity Fair dergisine verdiği röportajda öne çıkan noktalar:
* "Elbette sevgililerim oluyordu. Ben hiçbir zaman onları oğlumla tanıştırmayı istemedim. Ama birkaç ay geçince bu sefer onlar başlıyorlar 'Oğlunu tanımak isterim' diye. Bu konuda hep açık olmak zorunda kaldım: Oğlumla görüşmek zorunda değilsin. Sen öyle biri değilsin ki. Ve ben bunu kabul ediyorum. Ama bununla hiçbir sorunum olmadığını düşünmeni de istemem."

* "İlişkiler konusunda berbatım. Hep bir gün, bir gün olacak derdim. Ama artık daha zor çünkü Mad var. Ve bundan sonra birlikte olacağım kişi Mad'in de çok değer vereceği biri olmalı."

* "Birçok kişi bana bir baba arayıp aramadığımı hatta Mad'in bir babaya ihtiyacı olup olmadığını soruyor. Bu sorulara cevabım şu: Yanımızda yarım yamalak olacak, hatta olmak istemeyecek ya da varlığı ile yokluğu bir olacak bir adamdansa hiç kimsenin olmaması daha iyidir."

* "Gazetecilerin oğlumla tanışmasına izin vermiyorum. Bana ve oğluma çok iyi davranan ama sonra ailemle ilgili garip şeyler yazanlar oldu."

Son zamanlarda Jolie'nin adı Brad Pitt'le anılmaya başlanmıştı. Hatta Pitt'in Jennifer Aniston'dan ayrılmasına neden olarak gösteriliyordu. Jolie bunları kabul etmezken Pitt'in kendisinin politik hareketlerini beğendiğini ve her zaman Maddox'la çok iyi geçindiğini kabul ediyor. Ki bu Jolie'ye göre Pitt'i sevmesi için yeterli neden.

* "Tüm zamanımı oğlumla geçiriyorum. Aylardır bir sevgilim yok"

* "Mad benim olmamı sağladı. O hayatımda başıma gelen en muhteşem şey. Hayat beni ona götürdü, önce ülkesine, sonra yetimhanesine, sonra birbirimize. Ve her gün bunun için Tanrı'ya şükrediyorum. Tüm bunlar olmayabilir ve ikimizin de hayatı şimdikinden çok çok farklı devam edebilirdi."

* "Onu ilk gördüğümde kucağımda çok uzun bir süre tuttum. En sonunda kafasını kaldırdı ve bana bakmaya başladı. Bakışıyorduk. Ve ben ağlamaya başladım, o ise bana gülücükler attı. O an, çocuklarla ilgili rahatsızlığımın aslında onları mutlu edemeyeceğimi düşünmemden kaynaklandığını anladım. Hiçbir zaman mükemmel, sevgi dolu bir anne olabileceğimi düşünmemiştim. Ama Mad bana güldü ve onu mutlu edebildim."
(Milliyet Pazar)
519
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.