Magazin

Dünyanın en güzel 10 kadını

Dünyanın en güzel 10 kadını

Wizard Jeans'in yaptığı bir araştırmada, 'Dünyanın En Güzel 10 Kadını' belirlendi. Penelope Cruz'un birinci olduğu listede 60'ı deviren Helen Mirren, Catherine Deneuve ve Sophia Loren de var.

Güncellenme tarihi:
60 yaş üstü üç ünlü kadın, 'Dünyanın En Güzel 10 Kadını' listesine girdi. Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre Wizard Jeans'in yaptığı araştırmada, 36 yaşındaki Penelope Cruz'un birinciliği kaptığı listede, yaşlarının toplamı 208 yapan Helen Mirren (65), Catherine Deneuve (67) ve Sophia Loren (76) üst sıralarda yer aldı. Firmanın moda uzmanı Sally Allen, 10 kadının da 'doğal güzeller' olduğunu vurguladı. 20'li yaşlardaki hiçbir kadının bu listede yer almaması da dikkat çekti. 1 yıl boyunca ünlü kadınları takip eden ve medyada yer alan haberlerini izleyen Allen, 'Listemize giren 10 da yaptığımız sokak çekimlerinde, makyajsız ve saçları alalade taranmışken bile çok güzeldi. Hatta harikaydılar, parlıyorlardı. Onların ışıltısı bizi büyüledi' dedi. Fransız aktrist Catherine Deneuve'un beşinci sıradan girdiği listede, Mirren 6, Sophia Loren 10. sırada yer aldı. TOP 10 1) Penelope Cruz 2) Claudia Schiffer 3) Kristin Scott Thomas 4) Ürdün Kraliçesi Rania 5) Catherine Deneuve 6) Helen Mirren 7) Charlize Theron 8) Kate Beckinsale 9) Natascha McElhone 10) Sophia Loren
Yayın tarihi: 11.05.2010
635
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.