Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Dünya güzeli estetikli çıktı

Dünya güzeli estetikli çıktı

Bu yıl 'Dünya Güzeli' tacını alan Perulu Maria Julia Mantilla; hakkında çıkan "Baştan aşağı estetikli" iddialarına karşı çıkıyor. Plastik cerrah Cesar Morillas ise "Onu ben yarattım" diyor.

Estetikli güzeli yakından tanımak için sağ taraftaki Foto Galeri'yi tıklayın!

Dünya Güzeli seçilen Perulu Maria Julia Mantilla, ünlü İspanyol gazetesi 'El Mundo'nun iddiasına göre bir 'estetik harikası'. Gazetede yer alan habere göre, Mantilla yarışmaya katılmadan önce Cesar Morillas adlı bir plastik cerrah tarafından ameliyat edilerek kalçalarına dolgu maddesi taktırdı ve kulaklarını küçülttürdü.

İtiraz ediyor
'Miss World' seçilen Mantilla ise gazetede çıkan bu haberlerden sonra Morillas'ı dava edeceğini açıkladı. Hakkındaki 'estetikli' iddialarına açıklık getiren güzel, "Bu doktor, onun yarattığı bir ürün olduğumu söylüyor. Vücudumdan yağ aldığını ve vücudumu düzelttiğini iddia ediyor. Böyle bir şey yaptırmadım" diyerek kendini savunuyor.

Sadece burnu ve göğüsleri
Mantilla, bir de şöyle bir itirafta bulunuyor: "2004 yılının şubat ayında Peru'nun ünlü estetik cerrahlarından Cesar Morillas, burnuma ve göğüslerime bir operasyon yaptı. Ama iddia ettiği gibi kulaklarım, yanaklarım, kaşlarım ve dudaklarımda bir operasyon yok. O beni baştan yarattığını iddia ediyor. Bu doğru değil."

Peru'da 'Maju' diye tanınan Maria Julia Mantilla, doktor Morillas'ın El Mundo gazetesine verdiği fotoğrafların etik olmadığını iddia ediyor.
570
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.