Magazin

Dünün popstarları bugün ne yapıyor

Dünün popstarları bugün ne yapıyor

Popstar'ın konuşulan isimlerinin değişen hayatları bayram boyunca Kelebek'te olacak.İki yıl önce Popstar'la her gün haber olan Firdevs, Bayhan; Selçuk, Abidin, Elena, Eser ve Serkül bugün ne yapıyor?

Yarışma onların hayatlarına ne kattı, ne götürdü? Popstar yarışmacıları içinde e-ticaretle uğraşan da var, müzik şirketi kuran da, Arapça öğrenen de...

Popstar ikincisi Firdevs, " Hayatın kurcalanacak, bütün kirli çamaşırların ortaya çıkacak deselerdi, bu günkü aklımla Popstar'a katılmazdım" dedi.

Kendi albümümü kendim yapacağım
En çok ses getiren Popstar yarışmasını ikinci olarak tamamlayan Firdevs, "Albüm için 100 bin dolar isteyen prodüktörlere, zengin sevgili, abi desteği olmadan bu işin yapılacağını göstereceğim" diyor.

Firdevs Güneş, Popstar yarışmasının en konuşulan isimlerinden biriydi. Yarışmadan sonra, yeni bir hayata tedirginlik içinde başladığını anlatıyor: "Bana yabancı bir hayata başladım. Hiç bilmediğim bir ormanda silahsız, gerillaların ortasında kaldım. Elime kimse bir sopa bile vermedi. O ormandan çıktım ama ağır yaralıyım. Yaşamam gereken bir şeydi, yaşadım. Yarışma sırasında Antalya'da sel olmuştu ve evimi kaybetmiştim.

Elimde bir valizle öylece kalakaldım İstanbul'da. O evin eşyalarını çok uzun zamanda, çok çalışarak almıştım. Benim için çok kıymetliydiler. Eşyalarımı kaybedince dünyamı kaybetmiş gibi oldum. Ürkek bir tavşan gibi ortada kaldım."
Yayın tarihi: 23.10.2006
752
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.