Magazin

Düğüne 2 ay kala eski sevgilisiyle!

Düğüne 2 ay kala eski sevgilisiyle!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın Şubat ayında nişanlanan kızı Ceyla Aysal, Bodrum’da eski sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi.

Düğüne 2 ay kala eski sevgilisiyle!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın büyük kızı Ceyla Aysal, annesi Ahu Aysal’ın sahibi olduğu Les Ottomans Otel’in genel müdürü Mehmet Kırklar’la 6 ay önce nişanlanmıştı. Düğününü Ekim ayında yapmayı planlayan Ceyla Aysal, Bodrum’da eski sevgilisiyle görüntülendi. 2 yıl önce ayrıldığı Belçikalı eski aşkı Xavier Dirsehan Schoonjans’la Yalıkavak’daki Xuma Beach’e gelen Aysal oldukça temkinli davrandı. Güvenlik görevlilerine muhabirlerin içeri alınıp alınmadığını sorduktan sonra erkek arkadaşıyla restoran bölümüne geçti.

Yüzüğünü çıkardı

Sıcak havadan bunalan ikili, soluğu denizde aldı. İskeleye çıktıklarında ise meraklı bakışlara aldırmadan samimi görüntüler sergilediler. Aysal’ın nişan yüzüğünün parmağında olmaması gözlerden kaçmadı. Bir içecek firmasında pazarlama direktörlüğünü yapan Xavier Dirsehan yıllar önce de Sevda Çiçeği, Metro Palas, gibi dizilerde rol almıştı.

(Vatan)

Yayın tarihi: 08.08.2013
1553
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.