Magazin

Düğün iptal! Ayrıldılar mı?

Düğün iptal! Ayrıldılar mı?

Merakla beklenen düğün, sürpriz bir kararla iptal edildi.

Arda Turan-Sinem Kobal çifti geçtiğimiz haftalarda düğünü ertelediklerini ilan etmişti. Çift 15 Haziran'daki düğün için aylar öncesinden Çırağan Sarayı'nda yer ayırtmış, ancak erteleme kararı aldıklarını açıklamıştı.Düğünü neden erteledikleri konusunda herhangi bir açıklama yapmayan Arda Turan ve Sinem Kobal merak uyandırmıştı. Bu durumun iki nedeni olduğu ortaya çıktı.

TRANSFER DÖNEMİYMİŞ!

Birinci neden; Arda'nın sezon sonu pek çok dev kulübün transfer listesinde olması. Futbolcu, önünü görmek için önce imzayı atmak istiyor. İkinci neden ise düğün tarihinin Ramazan'a yakın olmasıymış.

''AYRILDILAR'' İDDİASI

Ancak ikilinin bu açıklamaları pek de inandırıcı bulunmadı. Çünkü öne sürülen nedenler, aylar öncesinden hazırlıklarına başlanan ve Başbakan Erdoğan'ın bile programına dahil ettiği bir düğünü ertelemek için oldukça yetersiz. Bu yüzden çiftin ayrılık kararı aldığı ve düğünün de bu sebeple iptal edildiği gelen bilgiler arasında... (En son haber)

Yayın tarihi: 21.03.2013
1009
YORUMLAR

arda ne istediğini bilmiyor, sinem zavallım şamar oğlanına döndü. yazık kıza

ayşegül pekcan 21.03.2013 15:26:21
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.