Magazin

Düğün günü soyuldular

Düğün günü soyuldular

Yeşim Salkım ile İlker İnanoğlu önceki gece Kuruçeşme Divan'da düzenlenen düğün töreniyle dünyaevine girdikleri saatlerde, hırsızlar da çiftin balayından sonra yaşayacağı İstinye'deki evinde kasanın içini boşalttılar.

Kasada 2.5 milyon dolar (3 milyon 375 bin YTL) değerinde ziynet eşyasının bulunduğunu iddia eden Salkım ve İnanoğlu'nun düğün ertesinde aldığı soygun haberi nedeniyle düğün sevincini yaşayamadıkları belirtildi.

Çiftin, İstinye sırtlarında 24 saat güvenlik görevlileri tarafından korunan Hill Park Sitesi'ndeki dairelerindeki hırsızlık olayı, düğünün bittiği saatlerde güvenlik görevlilerinin dairenin kapısının açık olduğunu farketmesiyle ortaya çıktı.

4 ayrı parmak izi bulundu
Güvenlik görevlileri, Yeşim Salkım - İlker İnanoğlu çiftinin şoförünü arayarak durumu bildirdiler. Yapılan incelemede daireye kapının kilidi kırılarak girildiği ve evdeki kasanın arka tarafından taş motoruyla kesilerek açıldığı tespit edildi. Dairede 4 ayrı parmak izi bulundu ve bunların kime ait olduğu araştırılıyor. Sitede o saatlerde bulunan güvenlik görevlileri ve işçilerin de ifadelerine başvuruldu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 05.02.2006
692
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.