Magazin

Düğün gecesine böyle hazırlanıyor

Düğün gecesine böyle hazırlanıyor

Yeşil sahaların milyarlık futbolcusunun 22 yaşındaki sevgilisi düğün gecesine böyle hazırlanıyor.

İngiliz Premiere Ligi'nin güçlü takımlarından Manchester United'ın gözde oyuncusu Wayne Rooney ile nişanlısı Coleen McLoughlin önümüzdeki perşembe günü İtalyan Rivierası'nda evlenmeye hazırlanıyor.

Çift önce İtalyan Rivierası'nda bulunan Portofino'da 16'ncı yüzyıldan kalma bir villada nikahlanacak. Ardından da 40 milyon sterline kiraladıkları Alysia adlı yatta 64 konukla birlikte evliliği kutlayacaklar.

Wayne Rooney ve Coleen McLoughlin'in konukları Portofino'daki, geceliği 700 Sterlin olan beş yıldızlı Hotel Splendido'da kalacak.

Bu arada çift düğün için kesenin ağzını da iyice açtı. Düğünde gelinin en sevdiği grup olan Westlife tam 400 bin sterlin karşılığında şarkılarını yeni evli çift için seslendirecek.

Adı şarkılarda da geçen, dünyanın en romantik yerlerinden biri olan Portofino'da düğünün son hazırlıklarını da tamamlayan ikili yoğun koşuşturmadan fırsat bulup özel anlar da yaşıyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 11.06.2008
401
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.