Magazin

Dudaklar son kez birleşti

Dudaklar son kez birleşti

Ünlü çiftlerin ayrılmalarına az süreler kala öpüşmeleri sırasındaki vücut dilleri durumu önceden özetliyor gibiydi.

PENOLOPE CRUZ-TOM CRUİSE
Elveda dostum
2004 yılının ocak ayında, Londra'da bir filmin galasında birbirlerine sarılıp öpüşen çiftin duruşu her şeyi açıklıyor. Vücut dili uzmanı Lillian Glass'a göre, Penelope Cruz'un vücudu fazla gergin. Üç yıldır beraber olan çiftin ortak bir yanı kalmamış. Penelope Cruz, Tom Cruise'un yüzüne bile bakmıyor.

HALLE BERRY-ERIC BENET
Beni rahat bırak
Halle Berry, fotoğrafta görüntülenen tavrıyla, kocasına bu beraberliğin sonuna geldiklerini anlatıyor. Bu fotoğraf, 2003 yılının mart ayında çekildi. Yedi ay sonra da karı kocanın evliliği sona erdi. Berry'nin bakışlarında acı dolu bir ifade var, kocasının da huzursuz olduğu kesin.

REBECCA ROMIJN-JOHN STAMOS
Bu iş çoktan bitti
İki sevgili de omuzlarını sanki kendilerini savunmak ister gibi yukarı kaldırmışlar. John Stamos, genç kadını yanağından öpüyor ama Rebecca Romijn, huzursuz. Rebecca'nın yüzünde sahte bir gülümseme var. John Stamos'un ise ne kadar gergin olduğu hemen farkediliyor. İkisi de bakışlarıyla, bu ilişkinin sona ereceğini belli ediyorlar. Bu fotoğraf çekildikten bir ay sonra, çiftin ayrılık haberi geldi.

JENNIFER LOPEZ-BEN AFFLECK
Ben çoktan gittim
2003 yılı Oscar gecesinde Ben Affleck'in alnında beliren kırışıklar ve ilgisiz tavrı, bir gerçeği haykırıyordu. Ben Affleck, artık bu ilişkiden bıkmıştı. Jennifer Lopez'in tavrı ise bu ilişkinin geleceği konusunda ne kadar umutsuz olduğunu gösteriyordu.

JENNIFER ANISTON-BRAD PITT
Son deneme
Ünlü çiftin bu fotoğrafı, ayrılma kararının açıklanmasından bir gün önce çekildi. Bu son öpüşmede Jennifer Aniston'un gövdesi, kocasınınkine yaklaşmış ama omuzlarının duruşu ve yumruğunun sıkılı duruşu, ilişkinin sonuna gelindiğini kanıtlıyor. Brad Pitt de karısından uzaklaşmak istediğini duruşuyla belli ediyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.03.2005
444
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.