Magazin

Dudak uçuklatan teklif

Dudak uçuklatan teklif

Harpo Productions adlı şirket, emekliye ayrılmak isteyen dünyanın en ünlü talk-show'cusu Oprah Winfrey'ye 5 yıl için 300 milyon dolar teklif etti.

Başarılı talk-show'cu, bu teklif hakkında bir süre düşünmek istediğini açıkladı. Amerika'nın en çok izlenen ve en çok kazanan 'talk show'cusu Oprah Winfrey'ye çılgın teklif... Önümüzdeki yılın ortalarına doğru ABC kanalındaki programı bitecek olan ve ekranlara veda edeceği tahmin edilen Oprah'a, 5 yıl için 300 milyon dolar teklif edildi.

ŞİRKET FAZLA KAR EDECEK
Oprah'ın şovlarını gerçekleştiren "Harpo Productions" adlı şirketin Oprah'a yaptığı bu teklif, "İnanılmaz" olarak niteleniyor. Ancak şirketin bu anlaşmayı yapması halinde, ABC ve diğer bazı organizasyonlarla kazanacağı rakam 500 milyon dolar civarında olduğu tahmin ediliyor.

25 YILDIR EKRANDA
Serveti 1 milyar dolara yaklaşan Oprah'ın, bu teklife nasıl bir yanıt vereceği merakla beklenirken, ünlü talk-show'cunun sözcüsü, "Oprah, bir süre dinlenmek istiyor. Daha sonrası için bu teklifi değerlendirecek. Ancak, bu teklife "Hayır" yanıtı da verebilir" dedi. Yaklaşık 25 yıldır televizyonda program yapan Oprah'ın "The Oprah Magazine" adlı dergisi ve bir de kitabevi bulunuyor.
Yayın tarihi: 27.09.2005
336
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.