Magazin

Dudak dudağa kutlama!

Dudak dudağa kutlama!

Bu yıl ikincisi düzenlenen Pantene Güzellik Dünyası Ödülleri'nde Yılın Moda Fotoğrafçısı seçilen Nihat Odabaşı, kendisine ödülünü veren Deniz Akkaya'yı dudağından öptü.

Güzellik sektörünü ve bu sektörde çalışan isimleri desteklemek amacıyla bu yıl ikincisi gerçekleşen Pantene Güzellik Dünyası Ödülleri, önceki akşam Çırağan Otel'de düzenlenen bir gece ile sahiplerini buldu. 10 daldaki adaylar arasından ödüle layık görülen isimler, 32 güzellik ve moda editörünün oyları ile belirlendi. Gecede ödül kazanan fotoğrafçı Nihat Odabaşı, ödülünü ünlü manken Deniz Akkaya'nın elinden aldı. Odabaşı, sevincini paylaşmak için konuklara aldırmadan Akkaya'yı dudaklarından öptü.

Niye iki kez öptü?
Podyumda uzun süre öpüşen ikili, ayrıldıktan sonra bir kez daha öpüşerek izleyenleri şaşırttı. Ünlü fotoğrafçı, dikkatleri üzerine çekmesine neden olan bu hareketinin nedenini ise şöyle açıkladı: "Ben 36 yaşındayım ve hayatım boyunca en büyük hayalim mesleğimle ilgili bir ödül almaktı. Oscar törenlerinde Halle Berry ile Adrian Brody'nin, Madonna'nın Britney Spears ile öpüşmesi aklımda hep yer etmişti. Ben eğer bir gün ödül alacaksam meslekte bir yere gelmemi sağlayan ve benim de ona çok büyük katkı sağladığım Deniz Akkaya'nin elinden almayı hayal ederdim. Bu gerçek oldu ve ben de doğal bir tepkiyle Deniz'i öptüm. İkinci bir kez öpmemin nedeni ise basın mensuplarının fotoğraf çekmek için bunu tekrar talep etmesi oldu."
Yayın tarihi: 18.05.2005
768
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.