Magazin

Dubai'den "nanik" yaptı!

Dubai'den "nanik" yaptı!

Hakkında yurtdışına çıkış yasağı konulduğu gün Bakü'ye kaçan Gökhan Demirkol, Dubai'de tatil yapıyor. Demirkol, Dubai'de çektirdiği fotoğraflarını dün Facebook'a yükledi.

Güncellenme tarihi:
Türkiye Cem Uzan'dan sonra Gökhan Demirkol'un da yurtdışına kaçmasını konuşuyor. Oyuncu Gamze Özçelik'e tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan ve 10.5 yıl hapis cezası istenen Demirkol, 2 Ekim'de hakkında yurt dışına çıkış yasağı konulduğu gün Bakü'ye kaçtı. O tarihten sonra Türkiye'ye dönemeyen Demirkol, Dubai'de ortaya çıktı. Demirkol, Facebook'taki sayfasına dün Dubai'deki fotoğraflarını yükledi. Fotoğrafların altına da 'Dubai Love U Lots' (Dubai seni çok seviyorum) diye not düştü. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN "AŞKIM HÂLÂ DÖNMEDİN Mİ?" Gökhan Demirkol, sayfasına "Yarım saat daha uyuyabilsem keşke" yazarak uykusuz olduğunu da belirtti. Sevgilisi Evrim Uman da Facebook'tan Demirkol'a "Aşkım hâlâ dönmedin mi Dubai'den. Bir ara konuşalım" diye mesaj yazdı. Bu arada Demirkol'un avukatı müvekkiline ulaşamadığını söylerken, Gamze Özçelik'in avukatı Fatih Volkan ise, "Daha da geri dönmez. Gıyabi tutuklama isteyeceğiz" dedi. (Habertürk)
Yayın tarihi: 24.10.2009
522
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.