Magazin

Dövmeli Asena

Dövmeli Asena

Oryantal Asena açılışına katıldığı bir gözlükçüde, yeni gözlüklerden çok vücudunun beş ayrı yerine yaptırdığı dövmeleriyle dikkatleri çekti.

Ejdarha dövmelei yaptırdığını söyleyen ünlü oryantal "Önceden dövmelere karşıydım ama baktım ki, bana yakışıyor. Vücudum iyi taşıyor" diye konuştu. Asena, bir dönem fırtınalı aşk yaşadığı İbrahim Tatlıses'den sonra hayatındaki değişiklikleri ise " 1.5 sene olmuş mis gibi o kadar şey değişti ki, hayatımda artık geçmiş geçtmiştir. Hayatımda insanlarla artık rahat birlikte olabiliyorum. Mesela arkadaşlarımı eski arkadaşlarımı görüyorum. İstediğim insanla görüşüyorum. Özgürlük denen bir şey vardır ya huzur o yatağa yattığında melekler gibi uyursun öyle yaşıyorum" açıkladı.

Güzel bir olmadığını ancak kendisini sevdiğini sözlerine ekleyen Asena "Güzel bir kadın değilim. Sevimli ve tatlı bir kadınım. Güzel olmak istemem iyi ki olmamışım, güzellik geçici çekicilik kalıcı çok şükür uuak tefek çekiciliklerimiz var. Güzel kadınlara bakıyorum rahatsızlar kompleksler çok..."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 27.08.2006
369
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.