Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Dost dediğin böyle olur

Dost dediğin böyle olur

Sinema dünyasının bazı ünlü isimleri, kamera karşısındaki rol arkadaşlıklarını özel hayatlarına da taşıyor.

İnternet'teki 'e! online' sitesindeki derlemeye göre, Hollywood'un birbirinden hiç ayrılmayan bazı yakın dostları şöyle:

Naomi Watts-Nicole Kidman
Avustralya kökenli iki güzel oyuncu, fizik olarak da birbirini andırıyor. Davetlere dahi birlikte katılan ikili, Nicole Kidman'ın evlenmesiyle biraz olsun ayrı düştü. Naomi Watts ile Nicole Kidman, 1991 yılında 'Flirting' adlı filmde birlikte rol almışlardı.

Vince Vaughn-Owen Wilson
Sinema dünyasının iki ünlü aktörü, bekarlığın tadını da birlikte çıkarıyor. Samimiyetlerini her fırsatta gözler önüne seren ikilinin bir başka özelliği de haklarındaki söylentiler. Hollywood'un iki gözde oyuncusundan Vaughn, Jennifer Aniston ile 'Ayrılık', Wilson ise Kate Hudson ile 'Sen, Ben ve Dupree' filmlerinde rol aldıktan sonra güzel yıldızların eşlerinden ayrılmalarına neden olmakla suçlanmıştı.

Victoria Beckham-Katie Holmes
Özellikle alışveriş tutkusunu paylaşan bu iki güzelin bir başka ortak özelliği de ünlü eşleri. Yeşil sahaların meşhur yıldızı David Beckham'ın eşi Victoria ile geçtiğimiz günlerde hayatını Tom Cruise ile birleştiren Katie, zaman zaman eşlerini de bir araya getiriyor. İkili, Katie Holmes ile Tom Cruise'un İtalya'daki görkemli düğününde de samimiyetini yine gözler önüne serdi.

Sarah Jessica Parker-Drew Barrymore
'Sex and the City' dizisinin ünlü yıldızı Sarah Jessica Parker ile 'Charlie'nin Melekleri'nin güzel oyuncusu Drew Barrymore, ünlüler dünyasının yakın dostları arasında yer alıyor. İkili, yakın dostluklarının yanında giyim stillerindeki benzerlikle de dikkatleri çekiyor.

Britney Spears-Paris Hilton
Son günlerin gözde ikilisi, özellikle Spears'ın Kevin Federline'dan boşanmasının ardından sık sık partilerde birlikte görülmeye başlandı. Bu partilerdeki fotoğrafları tartışılan ikiliden Paris Hilton, Spears'ın iyi bir anne olduğunu söyledi.

Courteney Cox Arquette-Jennifer Aniston
'Friends' dizisinde tanışan ve yıllarca birlikte rol alan ikili, özellikle Jennifer Aniston'ın Brad Pitt'ten ayrılmasının ardından iyice yakınlaştı. Boşanmanın ardından Courteney Cox Arquette ile eşinin sahil evine yerleşen ve bir süre burada moral toplayan Aniston, şimdi de şehirde çifte yakın bir daire satın aldı. İkilinin 'Arkadaş dediğin böyle olur' dedirten cinsten dostluğu takdir topladı.

Matt Damon-Ben Affleck
Birlikte yazdıkları 'Good Will Hunting' adlı filmin senaryosuyla Oscar kazanan ikilinin yaşantıları bugünlerde de paralellik izliyor. Yakın arkadaş olan Affleck ile Damon, aynı süreler zarfında evlendi ve çocuk sahibi oldu.
358
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.