Magazin

Dört erkekle birlikte olmuş!

Dört erkekle birlikte olmuş!

Hollywood yıldızı Angelina Jolie, hakkında yaygın kanının tersine, şimdiye kadar yalnızca dört erkekle birlikte olduğunu söyledi.

Magazin basınında, 'erkek canavarı Jolie', 'erkeklerin karşı koyamadığı kadın' gibi niteliklerle anılan ve birçok kez dünyanın `en seksi' ve 'en güzel kadını' da seçilen Jolie, ilginç bir itirafta bulundu.

Bugüne kadar yalnızca dört erkekle cinsel ilişki yaşadığını dile getiren Jolie, Cosmopolitan dergisine yaptığı açıklamada, birlikte olduğu üç kişiyi açık yüreklilikle söylerken, dördüncü kişinin adını anmaktan kaçındı.

Jolie, "Sayısız erkekle birlikte olduğum düşüncesi, asla doğru değil. Birliktelik yaşadıklarımdan biri tabii ki Brad Pitt ve eski eşlerim Billy Bob Thornton ile Johnny Lee Miller" dedi.

Birlikte olduğu dördüncü kişiyi sır gibi saklayan Jolie, "Erkek canavarı yakıştırması doğru değil. Baksanıza, dört ilişkimden ikisi ile de evlilik yaşadım" diye konuştu.
(Vatan)
Yayın tarihi: 21.09.2007
414
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.