Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Dört erkek çok mu?

Dört erkek çok mu?

Özel hayatıyla haftalardır gündemde olan Pınar Altuğ, bu akşam yayınlanacak "Bunu Yayında Söyle" adlı programın çekimlerinde isyan etti. Altuğ, "Dört erkek girmiş hayatıma çok mu" dedi.

Pınar'ın seksi pozları sağda

Uğruna eşi Umut Elçioğlu'ndan boşandığı Tony Teodoridis'ten ayrıldıktan hemen sonra kendinden yaşça küçük Yağmur Atacan'la ortaya çıkan Pınar Altuğ, sessizliğini televizyon stüdyosunda bozdu. Kimilerinin ağır bir dille eleştirdiği, kimilerinin hızlı aşk trafiği nedeniyle "devrimci kadın" dediği oyuncu, konuk olduğu programın çekimlerinde eleştirilere isyan etti.

Biri lise yıllarından
"Küçük ile büyük beraber olamaz diye yazılı kural mı var? Ayrıca hangi ilişkiye bitecek diye başlanır? 32 yaşındayım ve şimdiye kadar üç adam girmiş hayatıma... Bir de lise yıllarında vardı, toplam dört... Bu yaş için çok mu" diyen Altuğ, evlilik konusunda da şunları söyledi: "Ben zaten evliydim boşandım, yine evlenmek istemiyorum. Ayrıca ya ben 'Seninle evlenmek istiyorum' mesajlarını ortaya atarsam ne olacak!"
(Hürriyet)
458
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.