Magazin

Dönüşü muhteşem oldu

Dönüşü muhteşem oldu

Geçen yıl yakalandığı meme kanserini bir yıl içinde yenen Kylie Minogue, kendi adını taşıyan 2007 takvimindeki seksi fotoğraflarıyla eski güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediğini kanıtladı.

Kylie Minogue, geçtiğimiz yıl Paris'te turneye çıkmaya hazırlandığı dönemde kansere yakalandığını öğrenmişti. Yoğun tedaviyle birlikte saçları dökülmüş ve ruhsal anlamda büyük bir çöküntü yaşamıştı. Ancak ailesi ve sevgilisi Fransız aktör Olivier Martinez'in desteğiyle bir yılda sağlığına kavuştu.

Kylie şu sıralar bir yıl müzik dünyasından uzak kalmış olmanın acısını çıkarmak için harekete geçti. Seksi şarkıcı ilk olarak eski güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediğini kanıtlamak istercesine cesur pozlar vererek kendi adını taşıyan özel bir takvim hazırladı. Kylie'nin takvimdeki sıra dışı pozları "Muhteşem dönüş" başlıklarıyla basına konu oldu. Kylie şu sıralar yeni bir albümünün hazırlığıyla uğraşıyor.

Sanatçının aşk hayatına gelince: Olivier Martinez her zaman olduğu gibi Kylie'nin yanında. Ancak yakışıklı aktör; "Evlilik bana göre değil" diyerek ilişkisinin kaderini çizmiş oldu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.10.2006
371
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.