Magazin

Dolandırıcılar Selçuk Yöntem'i arayınca...

Dolandırıcılar Selçuk Yöntem'i arayınca...

Selçuk Yöntem, kendisini arayan dolandırıcıları Cihangir'e çağırıp tehdit etmiş.

Güncellenme tarihi:

Kendisini arayan dolandırıcıları tehdit eden Yöntem, olayı Hürriyet Gazetesi'nden Cengiz Semercioğlu'na anlattı.

İşte Cengiz Semercioğlu'nun bugünkü yazısı...

Tam Canan Karatay'ın dolandırıldığı günlerde Selçuk Yöntem'le Cihangir'de oturuyoruz... "Abi bu cep telefonu sahtekarları bütün ünlülerin peşinde... Seni hiç aramadı mı bunlar, şuraya para gönder, buraya para getir demediler mi" diye bir kılçık attım ortaya...

Meğer aramışlar... Selçuk Yöntem'in, "Nasıl kandırıyorlar bu kadar insanı, beni arasalar ne yaparım acaba" diye düşündüğü günlerden birinde cep telefonu çalmış... "Sizi emniyetten arıyoruz hesaplarınız istenmeyen şahısların eline geçti" gibi bir şeyler söylemişler.

"Arkadan da telsiz sesleri geliyor" diyor Selçuk Yöntem... "Ha ne yapayım" demiş usta oyuncu... "Şuraya şu kadar para getirin..." "Ya ben şimdi meşgulüm. En iyisi siz Cihangir'e gelip alın... Gelin de ben sizin *#?+\**(^*..." diye başlamış kalaylamaya... Telefon hemen kapanmış.

"Geri aradım, numara düşmedi" diyor Selçuk Yöntem... Biz hep dolandırılanları okuyoruz ama böyle çetin ceviz çıkan ünlüler de var.

Yayın tarihi: 10.12.2013
6272
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.