Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Doğum yapacak parası yok!

Doğum yapacak parası yok!

Deniz Akkaya'nın kızı Ayşe'nin babası olan işadamı Efe Önbilgin'in hamile eşi Duygu Önbilgin 'Ağır hakaret ve şiddete maruz kaldığı' iddiasıyla mahkemeye başvurdu.

Doğum yapacak parası yok!
Deniz Akkaya ile evlenmesi beklenirken, 8 ay önce sürpriz bir kararla üniversite arkadaşı Duygu Ekşi ile evlenen işadamı Efe Önbilgin boşanıyor! 8 aylık hamile olan Duygu Önbilgin; eşinin Ocak ayından beri gece alkollü gelerek kendisine şiddet uyguladığını, Mayıs'tan itibaren de hamile haliyle yalnız bırakıldığı iddiasıyla, boşanma davası açtı. "Doğum yapacak param yok" diyen Duygu Önbilgin kendisi için aylık 15, bebeği için de 10 bin lira tedbir nafakası talep etti.

ŞİDDETİNE MARUZ KALDIM

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuran Duygu Önbilgin dilekçesinde; evliliğinin ilk haftasından sonra eşinin her gün sabaha karşı alkollü geldiğini, huzurun bozulması için çaba sarf ettiğini öne sürdü.

Evliliklerinin üzerinden bir ay geçmeden, eşinin ağır hakaretler etmeye başladığını belirten Ekşi, şikayetlerini şöyle sıraladı: "Hakaretlerin yanı sıra, tahkir ve tahrik edici cümleler sarf etti. Her şeye tepki vererek, benimle olan diyaloğunu kopardı. Duruma tepki gösterdiğimde ise şiddetine maruz kaldım. Kalbim ve onurum kırıldı."

4 AYDIR PARA VERMİYOR

Efe Önbilgin'in, Mayıs ayında evi terk ettiğini söyleyen Duygu Önbilgin, dilekçede şunları anlattı: "Bir kez bile telefonla arayıp çocuğunun sağlığını sormadı. Ona en fazla ihtiyacım olduğu dönemde beni terk etti. Hamileliğim boyunca kontroller için hastanelere hep yalnız gittim."

AYŞE'YE AYDA 6 BİN 300 LİRA

Deniz Akkaya; Efe Önbilgin'den ayrıldıktan 5 ay sonra hamile olduğunu açıklamıştı. TNT Televizyonu'nun sahibi Önbilgin, kızı Ayşe'ye aylık 6 bin 300 lira nafaka ödüyor.

25 BİN LİRA NAFAKA İSTEDİ

Duygu Önbilgin, maddi sıkıntı içinde olduğunu boşanma davası dilekçesine şöyle yansıttı: "Çalışmadığım için doğacak çocuğum için hiçbir hazırlık yapamadım.

Zaruri ihtiyaçlarımı kredi kartı ile sağlıyorum, onları da ödeyemediğim için kapanmak üzereler. Eşimin aylık kazancı 100 bin lira. Ben de kendim için 15, çocuğum için 10 bin lira tedbir nafakası istiyorum!"

Kaynak: Hürriyet

851
YORUMLAR

eee deniz akkaya hamile iken evlendin adamla ne bekliyodun.Adamda çocuk sevgisi olsa zaten kadını ortada bırakıp sen doğur ben evlenim demezdi, mustahak size ne yaşarsanız,tabiiii kadın akıllı parası vardı ihtiyaç bile duymadan doğurdu böyle adam olamayan adama çocuk çok bile ama ne kafa ile onu baba yapıyosunuz anlayamadım...

fatma ebru 20.07.2011 19:40:11
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.