Magazin

Doğum gününde kına provası!

Doğum gününde kına provası!

Nişan hazırlığı yapan Özge Özpirinçci, önceki akşam doğum gününü kutladı. Partide kına provası da yapıldı!

Özge Özpirinçci, 27’nci yaşını önceki akşam Cahide Gold’da ailesi ve arkadaşlarıyla kutladı. Genç oyuncu, ilk pastayı New York’tan gelen kardeşi Emre, annesi Güzide Hanım, babası Emrah Bey ve sevgilisi Engin Altan Düzyatan’ın oturduğu masada kesti. Özpirinçci’nin arkadaşları Berrak Tüzünataç, Rıza Kocaoğlu, Mustafa Altıoklar, Öner Erkan, Ketche, Umut Bayraktar, Özgür Mansur ve Dilara Endican mekâna geldikten sonra ikinci bir pasta daha kesildi. Gecenin sürprizi ise Cahide kızlarından geldi.


Mekânın şov ekibi, mekânda düzenlenen kına gecesine Özpirinçci’yi de davet etti. Arkadaşlarının “Prova olur” ısrarıyla sahneye çıkan Özpirinçci, hem eline kına yaktı hem de duvak taktı. Oyuncu, kına yakılırken çalan Demet Akalın’ın “Evli Mutlu Çocuklu” şarkısının sözlerini “Engin Altan Düzyatan’lı” olarak değiştirdi.


Beş yıldır ilişki yaşayan Özge Özpirinçci ve Engin Altan Düzyatan, yakında nişanlanacaklarını açıkladı. Düzyatan, düğünle ilgili sorulara “Bu yaz olmaz. Büyük ihtimalle önümüzdeki yaz yapacağız. Bir sene kadar nişanlı olacağız” yanıtını verdi.Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci’ye aytaşı kolye hediye etti. (Kelebek)

Yayın tarihi: 03.04.2013
3760
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.