Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Doğulu: Birinciliği rüyamda gördüm

Doğulu: Birinciliği rüyamda gördüm

Eurovision şarkı yarışmasında bu yıl ülkemizi temsil edecek olan Kenan Doğulu, yarışmada birinci olacağını rüyasında gördüğünü açıkladı.

Eurovision şarkı yarışmasında bu yıl ülkemizi temsil edecek olan Kenan Doğulu, hazırlıklarının tüm hızıyla sürdüğünü açıkladı.

Acele etmeden, içine sindire sindire çalıştığını belirten ünlü müzisyen, bu arada yarışmada birinci olacağını rüyasında gördüğünü açıkladı. Doğulu, "İyi bir derece bekliyorum ama belki daha iyisi de olabilir. Birinci olacağımı rüyamda gördüm" dedi. TRT ile dayanışma içinde yarışmaya hazırlandığını söyleyen genç şarkıcı, "Daha fazla bilgi veremeyeceğim çünkü, TRT bana yarışmayla ilgili olarak konuşma yasağı getirdi" dedi.

Gazetecilerle sohbetinde kendisinin yarışma esnasında sahnede tek başına şov yapacağını ifade eden ünlü popçu, "Bazı haberlerde çıktığı gibi benimle birlikte ne başka bir grup ne de Hepsi Grubu şov yapacak" diye konuştu.
Yayın tarihi: 28.01.2007
448
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.