Magazin

Doğaüstü Hamilelik İddialarından Bakın Ne Çıktı?

Doğaüstü Hamilelik İddialarından Bakın Ne Çıktı?

Geçtiğimiz aylarda sansasyonel bir iddiayla televizyonlarda boy gösteren 19 yaşındaki Haley'nin doğaüstü hamileliğinin arkasındaki şaşırtıcı gerçek ortaya çıktı.

Güncellenme tarihi:

Geçtiğimiz kasım ayında 19 yaşındaki Haley , televizyon dünyasını sallayan bir iddiayla karşımıza çıktı. İddiasına göre 8,5 aylık bir bebeğe hamileydi ve doğaüstü bir hamileliği vardı. Ancak yaptırdığı testler sonucunda, doktorlar onun hamile olmadığını söylediler. Bunun üzerine Amerika’da ünlü bir televizyon programına katıldı. Programda hamile olduğunu kanıtlaması için Haley’e ultrason görüntüsünün ekran karşısında doktorlar tarafından incelenmesi fırsatı tanındı ancak sonuç yine negatifti.Kendinden ve bebeğinden oldukça emin olan Haley iddialarına kanıt olarak aldığı kiloları, rahim bölgesindeki şişkinliği gösterdi. Programda birçok kez bebeğinin tekmelerini hissettiğini de belirtti. İddialı sözlerle konuşmasını sürdüren Haley, ‘’Bebeğim doğduğunda kimse inkâr edemeyecek’’ diye konuştu.

 


Programa annesi ve kız kardeşiyle birlikte katılan Haley ailesinden bile destek göremedi. Annesi onu ''iflah olmaz bir yalancı'' olarak tanımlıyordu, kız kardeşi sadece ilgi çekmek için yalan söylediğini katıldıkları programda açık olarak ifade etti. Ancak Haley iddialarında oldukça ısrarcıydı.


Olayın üzerinden dört ay geçti, doğaüstü bir hamileliği olduğunu iddia eden Haley katıldığı televizyon programında yeniden boy gösterdi. Bu kez iddialarını gerçek olmadığını itiraf etti. Haley’nin kendisini hamile sanmasının sebebi midesindeki gaz problemiydi. Hamile olduğunu düşündüğü için ilaç almayı reddeden Haley bir gece uyandığında karın bölgesindeki şişliğin giderek indiğini farkedince hamile olmadığını anladığını söylüyor.

Programın sonunda Haley, gerçekten bebeğini kaybetmiş kadar üzgün olduğunu, deprosyana girdiğini ve hala yas tuttuğunu da ekledi.

Yayın tarihi: 23.02.2017
107632
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.