Magazin

Doğan'la Seda Sayan aşkında ikinci perde

Doğan'la Seda Sayan aşkında ikinci perde

Beyaz Show'a önceki akşam katılan Nihat Doğan, kuaförünü dövdüğü için kendisinden ayrılan sevgilisi Seda Sayan'la canlı yayında barıştı.

Kuaförden karşılıklı olarak özür dilediklerini söyleyen Doğan 'Ben Seda Hanım'ı seviyorum. Onun bastığı toprak bile olmak istiyorum bazen. Bugün o çocuk karşıma gelse inanın tanımam. Zaten sonradan anladım o kuaförün Oğulcan'dan farksız olduğunu. Kabul ediyorum biraz fevri davrandım. Bu olayı sevdiğim için aşkımdan yaptım" diye konuştu. Beyazıt öztürk bunun üzerine sürpriz yaparak Doğan'ı, Sayan'ın program yaptığı stüdyoya götürdü.

Doğan bunun üzerine canlı yayında ayrıldığı Sayan'a 'Bu dünyadaki en büyük varlığım sensin. Bana gerçekten değer veren sensin. seni sevmekten gurur duyuyorum. Hayatımda belki de önümde toprak olayım diyeceğim tek insan sensin. Annen Ayşe anneye de inanılmaz bir sevgim var. Onun da ellerinden öpüyorum. Beni kendi çocuklarından hiç ayırmadı. Seni sevmeye devam edeceğim. Seni öbür dünyada da seveceğim. Öbür tarafta huri vereceklerse benim hurim sen ol" diyerek barış çağrısı yaptı.

Bu sözler üzerine telefonla yayına bağlanan Sayan "Biz birbirimizi seven bir çifttik. Nihat bana anneler gününden beri çiçekler gönderiyor. Bizim sevgimiz öyle bir sevgi ki, öyle bir olayla hemen bitmez. Ben de nihat'ı gerçekten seviyorum' diyerek barıştı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.05.2006
470
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.