Magazin

Doğan ve Boynerlerin mutlu günü

Doğan ve Boynerlerin mutlu günü

Doğan Gazetecilik A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Hanzade Doğan ile Boyner Sanayi A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Osman Boyner nişanlandı.

Çiftin nişan yüzükleri, anne, baba ve kardeşlerinin katıldığı aile içi törende takıldı.
Törene, Hanzade Doğan'ın annesi Sema Doğan ile babası Aydın Doğan ve Osman Boyner'in anne - babası Füsun-Hulki Boyner çifti katıldı.

Hanzade Doğan'ın ablaları ve eşleri Arzuhan Doğan Yalçındağ - Mehmet Ali Yalçındağ, Vuslat Doğan Sabancı - Ali Sabancı ile kardeşi Begüm Doğan Faralyalı ve Ahmet Faralyalı'nın da hazır bulunduğu törende Osman Boyner'in ablası Begüm Boyner de vardı. Sema ve Aydın Doğan'ın torunları Aydın Doğan Yalçındağ, Alihan Yalçındağ, Emrehan ve Kaan Sabancı da törendeydi.

Şirketlerin başındalar
Hanzade Doğan, Saint Benoit Lisesi'ni bitirdikten sonra üniversite öğrenimini İngiltere'de London School of Economics'de yaptı. Ardından iki yıl New York'ta yatırım bankacılığı alanında uzman Goldman Sachs'da finansal analizci olarak çalıştı.
Yayın tarihi: 22.01.2007
888
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.