Magazin

Doğa şimdi de göğsünü yapıştırdı

Doğa şimdi de göğsünü yapıştırdı

Beykoz Restaurant'ın üçüncü şubesinin açılışına katılan ünlü manken Doğa Bekleriz'in, derin göğüs dekoltesi nedeniyle göğüslerini bantlaması, ünlü mankenin daha önce kulaklarını yapıştırmasını akıllara getirdi.

Restoranın açılışına Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve ATO Başkanı Sinan Aygün katılırken, tanıtımda Ece Gürsel, Doğa Bekleriz ve Tuğba Özay görev aldı.

Doğa: 'İntihara teşebbüs ettim'
Güzel mankenlerin üçü de geçmiş yıllarda en azından bir kez intihar etmeyi düşündüklerini söyledi. Ece Gürsel ve Tuğba Ünsal konuyla ilgili detay vermekten kaçınırken Doğa Bekleriz "Eski eşimle flört aşamasındayken giydiğim kıyafetler yüzünden tartışıyorduk. Onunla bu yüzden sık sık kavga ediyorduk. Bir kez kot pantolon giydiğim için tartışmıştık. Bu dönemlerde intihara teşebbüs etmiştim" diye konuştu.

Bu kez de göğüslerini bantladı
Ece Gürsel ve Tuğba Ünsal ile birlikte Beykoz Restaurant'ın açılışına katılan Doğa Bekleriz, derin göğüs dekoltesi yüzünden zor anlar yaşadı. Daha önce kulaklarını Japon yapıştırıcısıyla yapıştıran ünlü manken bu kez de göğüslerini bantlamıştı. Göğüs uçlarındaki beyaz bantlar objektiflere yansıdı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 02.12.2006
809
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.