Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Doğa kocasını aldattı mı?

Doğa kocasını aldattı mı?

Doğa Bekleriz, ayrılığın nedeni olarak gösterilen köpek eğitmeni Bora Erbek'le ilgili soruya, kaçamak cevap verdi.

Doğa Bekleriz, ayrılığın nedeni olarak gösterilen köpek eğitmeni Bora Erbek'le ilgili soruya, "Şu an hiçbir şey söylemiyorum. Resmi işlemler yavaş ilerliyor. Ona hareket etmem gerekiyor" yanıtını verdi. Bekleriz'le aşk yaşdığı iddia edilen Bora Erbek ise, "Doğa aşık olabileceğim bir kadın. Ondan hoşlanıyorum" dedi.

Geçtiğimiz akşam Kadıköy'de bir galeri açılışına katılan ünlü manken Doğa Bekleriz, eşi Namık Güldeniz'den boşanma kararı almasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Yasal olarak hâlâ evli olduğunu belirten Bekleriz, "Boşanmamızla ilgili çıkan haberler hem beni hem de eşimi çok üzüyor. Ne benim başka bir ilişkim var ne de onun. Anlaşarak boşanıyoruz. Bizim boşanmamızın tek nedeni aramızdaki aşkın bitmesi. Ayrılık kararını beraber aldık" dedi.

"Başka birine bir şeyler hissettiğimi düşündüğüm an, ben o ilişkiyi sürdürmem" diyerek kafalarda soru işareti bırakan Bekleriz, son günlerde Bora Erbek'le hakkında çıkan aşk dedikoduları hakkında ise şu açıklamayı yaptı:
Yayın tarihi: 20.11.2006
1055
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.